HaberlerBursa haberİngilizce okuma yarışmasında birinci ve ikinci Bursa Final'den

İngilizce okuma yarışmasında birinci ve ikinci Bursa Final'den - Bursa haber

Final Okulları öğrenciler Okan Bilgin ve Mehmet Bora Görgün, "Büyük Okuma" (Oxford Big Read) yarışmasında Türkiye birinciliği ve ikinciliğiyle Bursa'ya gurur yaşattı.

İngilizce okuma yarışmasında birinci ve ikinci Bursa Final'den

Bursa Özel Final Okulları öğrencileri, Oxford University Press Türkiye'nin ülke çapında onuncusunu düzenlediği (Büyük Okuma) yarışmasında Türkiye birinciliği ve ikinciliğiyle Final ailesine gurur yaşattı. Türkiye çapında binlerce öğrencinin büyük ilgi gösterdiği yarışmada Finalliler, okudukları İngilizce kitapların özetlerini çıkararak hazırladıkları çizgi roman projelerle İngilizce öğretmenlerinin rehberliğinde yarışmaya girdi. Güney Marmara Bölgesi elemelerinden sonra yarışmanın Türkiye finaline giren Bursa Özel Final Anadolu Lisesi öğrencileri Okan Bilgin Türkiye birincisi, Mehmet Bora Görgün Türkiye ikincisi oldu.
Bursa Final'e büyük mutluluk yaşatan öğrencileri, Final Okulları Genel Müdürü Yasin Taşel ve öğretmenleri tebrik etti.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da bir ATM'de daha dolandırıcı düzeneği çıktıSamsun'da bir ATM'de daha dolandırıcı düzeneği çıktıSamsun'da mafya hesaplaşması iddiası: Sokak ortasında öldürüldüSamsun'da mafya hesaplaşması iddiası: Sokak ortasında öldürüldüSamsun Terme'de sokak ortasında pompalı tüfekle intihar ettiSamsun Terme'de sokak ortasında pompalı tüfekle intihar ettiSamsun'da kokain operasyonu: 3 kişi gözaltındaSamsun'da kokain operasyonu: 3 kişi gözaltındaSamsun'da harabe haldeki köy okulu, köy evine dönüştürüldüSamsun'da harabe haldeki köy okulu, köy evine dönüştürüldü

SIRADAKİ HABER