HaberlerMuğla haberKızkumu yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olmaya devam ediyor

Kızkumu yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olmaya devam ediyor - Muğla haber

Muğla'nın Marmaris ilçesine bağlı Orhaniye Mahallesi'ndeki doğa harikası Kızkumu sezon sonuna rağmen hala yerli ve yabancı turistleri ağırlamaya devam ediyor.

Kızkumu yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olmaya devam ediyor

Marmaris'e 35 kilometre mesafedeki Kızkumu plajına gelen turistler bir dönem plajda bulunan işletmecinin getirdiği sembolik heykelin yanında hatıra fotoğrafı çektirip, denizin üzerinde yürümenin keyfini çıkardı. Hava sıcaklığı 30-33 derece ile arasında değişirken denize girenlerin de olduğu plaja gelen yabancı turistler Kızkumu'nun çok güzel bir yer olduğunu, burada olmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'dan Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a tepkiSamsun'dan Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a tepkiBakan Ersoy 5 bin 500 yıllık antik kentte incelemelerde bulundu Bakan Ersoy 5 bin 500 yıllık antik kentte incelemelerde bulunduBakan Ersoy, Çerkeş'te bir dizi ziyarette bulundu Bakan Ersoy, Çerkeş'te bir dizi ziyarette bulunduBakan Selçuk, öğretmenlerin Ağrı'ya ziyaret davetini kırmadı Bakan Selçuk, öğretmenlerin Ağrı'ya ziyaret davetini kırmadıCezayir Cumhurbaşkanı Tebboune hastanede tedavi altına alındı Cezayir Cumhurbaşkanı Tebboune hastanede tedavi altına alındı

SIRADAKİ HABER