HaberlerArdahan haberATSO Başkanı Demirci, Sanayi ve Teknoloji Bakanı ile video konferans aracıyla bi

ATSO Başkanı Demirci, Sanayi ve Teknoloji Bakanı ile video konferans aracıyla bi - Ardahan haber

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Demirci, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın ve Birlik Başkanı M. Rifat Hısarcıklıoğlu'nun katılımları,365 oda/borsa başkanı ile video konferans yöntemiyle istişare toplantısına katıldı.

ATSO Başkanı Demirci, Sanayi ve Teknoloji Bakanı ile video konferans aracıyla bi

Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Demirci söz aldığı toplantıda, yeni yayınlanan ilçe bazlı teşvik sisteminde Ardahan'ın daha fazla yararlanması amacıyla yapılması gerekleri dile getirdi. Ardahan Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) aktif hale getirilmesi için öneriler sunan Demirci, bu konuda ek destekler verilmesini talep etti.
Demirci, Kalkınma Ajansları ile ilgili görüşlerini aktararak SOGEB'e sunulan projelerde bölge için pozitif ayrımcılık istedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da motora saklanan kedi yavrusunu itfaiye çıkardıSamsun'da motora saklanan kedi yavrusunu itfaiye çıkardıSamsun'da üretiliyor, Türkiye'ye dağıtılıyorSamsun'da üretiliyor, Türkiye'ye dağıtılıyorAvukat Saliha Efsun Erol, Samsun'da yeni bürosunun açılışını yaptıAvukat Saliha Efsun Erol, Samsun'da yeni bürosunun açılışını yaptıSamsun'da muhtarlar günü törenle kutlandıSamsun'da muhtarlar günü törenle kutlandıKorona virüs Mardin'de emlak sektörünü de olumsuz etkiledi Korona virüs Mardin'de emlak sektörünü de olumsuz etkiledi

SIRADAKİ HABER