HaberlerBatman haberBatman Belediyesinden dolandırıcılık uyarısı

Batman Belediyesinden dolandırıcılık uyarısı - Batman haber

Batman Belediyesi, belediyeye alınacak itfaiye erleriyle ilgili belediyenin adını kullanan kişilere itibar edilmemesi gerektiğini duyurdu.

Batman Belediyesinden dolandırıcılık uyarısı

Batman Belediyesinden yapılan açıklamada, belediyeye itfaiye eri alımı ile ilgili Batman Belediyesinin adını kullanarak sınava girecek adaylardan para karşılığı sınavı kazandıracakları vaadiyle para istendiği yönünde duyumlarının alındığı belirtildi. Açıklamada, "Belediyemiz adını kullanarak dolandırıcılık suçu işleyen şahıs ya da şahısların yakalanması için güvenlik güçlerimize gerekli ihbarda bulunulmuş ve çalışmalar başlatılmış olup, işe yerleştireceğini söyleyen kişi ya da kişilere itibar edilmemesi ve vatandaşlarımızın böyle bir durumla karşılaşmaları halinde, 155 polis veya 156 jandarma ihbar hatlarını aramaları ya da en yakın güvenlik birimlerine müracaat etmeleri kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi.

İLGİLİ HABERLER

'Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek''Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek'Samsun'da araç pert oldu, kimsenin burnu bile kanamadıSamsun'da araç pert oldu, kimsenin burnu bile kanamadıİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getirenler adliyedeİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getirenler adliyedeSamsun'da silahla yaralama şüphelisi tutuklandıSamsun'da silahla yaralama şüphelisi tutuklandı7. kattan düşen genç kız hayatını kaybetti7. kattan düşen genç kız hayatını kaybetti

SIRADAKİ HABER