HaberlerKırşehir haberKırşehir Belediye Spor, sponsorluk anlaşmasını sonlandırdı

Kırşehir Belediye Spor, sponsorluk anlaşmasını sonlandırdı - Kırşehir haber

Kırşehir Belediyespor takımı bir ay önce yerel bir oto kurtarma firması ile imzalanan sponsorluk anlaşmasının karşılıklı fes edildiğini duyurdu.

Kırşehir Belediye Spor, sponsorluk anlaşmasını sonlandırdı

Belediyespor takımından yapılan açıklamada, "24.09.2020 tarihinde oto kurtarma firması ile yapılan sponsorluk sözleşmesi 08.10.2020 tarihinde karşılıklı olarak fes edildi. Karşılıklı olarak herhangi bir borç ve alacak için birbirine rücu etmeyeceğini her türlü hukuki sorumluluğun ortadan kalktığını kabul ve beyan ederiz" denildi.
Takımın ayakta kalabilmesi için Kırşehir Belediyesi desteği kadar taraftar gurupları, sivil toplum kuruluşları ve esnaflardan da başlatılan kampanyalarla destek isteniyor.

İLGİLİ HABERLER

Çarşambaspor, Arhavispor'a patladı: 5- 0Çarşambaspor, Arhavispor'a patladı: 5- 0UEFA Avrupa Ligi: Karabağ: 0 - Villarreal: 0 (İlk yarı sonucu) UEFA Avrupa Ligi: Karabağ: 0 - Villarreal: 0 (İlk yarı sonucu)2. Lig Beyaz Grup: Niğde Anadolu FK: 0 - Kocaelispor: 0 2. Lig Beyaz Grup: Niğde Anadolu FK: 0 - Kocaelispor: 02. Lig: Sakaryaspor: 2 - Sivas Belediye Spor: 2 2. Lig: Sakaryaspor: 2 - Sivas Belediye Spor: 2Karşıyaka'da 2 pozitif vaka Karşıyaka'da 2 pozitif vaka

SIRADAKİ HABER