HaberlerTunceli haberTunceli'de jandarma ve polisten "Covid-19" denetimi

Tunceli'de jandarma ve polisten "Covid-19" denetimi - Tunceli haber

Tunceli'de Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle jandarma ve polisin denetimlerinin aralıksız sürdüğü bildirildi.

Tunceli'de jandarma ve polisten

Ülke genelinde olduğu gibi Tunceli'de Covid-19 salgını nedeniyle denetimler devam ediyor. İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler kent genelinde giriş ve çıkışları kontrol ediyor, yolcuların ateşlerini ölçüp HES kodlarını sorgulayarak denetimler gerçekleştiriyor. Mazgirt ilçesinde de jandarma ve polis tarafından denetimler yapılarak vatandaşlar maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda bilgilendiriliyor.
Denetimlerde özellikle maske konusuna riayet edilmesini isteyen ekipler, sürücülerinde gerekli kontrolü sağlaması yönünde tavsiye de bulunuyor.

İLGİLİ HABERLER

Romatoid Artrit Kalp Sağlığını EtkileyebilirRomatoid Artrit Kalp Sağlığını EtkileyebilirSamsun Sağlık Müdürü Oruç Uyardı: Grip Mi, Korona Mı Korkusu YaşamayınSamsun Sağlık Müdürü Oruç Uyardı: Grip Mi, Korona Mı Korkusu YaşamayınTüm Yönleriyle MenopozTüm Yönleriyle MenopozAstım Belirtileri Kişiye Göre DeğişebilirAstım Belirtileri Kişiye Göre DeğişebilirBitlis'te köy ilkokulu ve ortaokulu karantinaya alındı Bitlis'te köy ilkokulu ve ortaokulu karantinaya alındı

SIRADAKİ HABER