HaberlerBalıkesir haberBurhaniye'de sağanak yağış yolları göle çevirdi

Burhaniye'de sağanak yağış yolları göle çevirdi - Balıkesir haber

Burhaniye ilçesinde, yaklaşık yarım saat devam eden sağanak vatandaşları zor durumda bıraktı. Yağmur yolları göle çevirirken, Küçüksanayi Sitesinde bazı esnaflar dükkanlarına giremedi.

Burhaniye'de sağanak yağış yolları göle çevirdi

Edinilen bilgiye göre, Burhaniye'de yaklaşık yarım saat devam eden sağanak yağış bazı olumsuzlukları beraberinde getirdi. Yağmur sularını logarlar almayınca yollar göle döndü. Cumhuriyet Mahallesinde 25.Sokak sular altında kalırken, Küçük Sanayi sitesinde de bazı esnaflar biriken sular yüzünden uzun süre dükkanlarına giremedi. Cumhuriyet Mahallesindeki 25. Sokakta oturan Ramazan Gezer, her yağmurda sıkıntı yaşadıklarını anlatırken, "10 senedir bu sıkıntıyı çekiyoruz. Bu güne kadar 3 başkan değişti. Bu meseleye bir çare bulunamadı. Halbuki burası dereye 250 metre uzaklıkta. Bu mahalleye ceza mı kesiliyor anlamadım" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıSamsun'da bir ATM'de daha dolandırıcı düzeneği çıktıSamsun'da bir ATM'de daha dolandırıcı düzeneği çıktıLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşSamsun'da kokain operasyonu: 3 kişi gözaltındaSamsun'da kokain operasyonu: 3 kişi gözaltında

SIRADAKİ HABER