HaberlerAydın haberKuşadası'nda korona virüs denetimleri devam ediyor

Kuşadası'nda korona virüs denetimleri devam ediyor - Aydın haber

Kuşadası Kaymakamlığı tarafından oluşturulan komisyon, korona virüs salgınıyla ilgili denetimlerine devam ediyor.

Kuşadası'nda korona virüs denetimleri devam ediyor

Kuşadalıların ve tatilcilerin daha sağlıklı şartlarda tatil yapabilmesi için görevlerine her gün devam eden komisyon, işyerlerini tek tek gezerek kontroller yapıyor ve uyarılarda bulunuyor. Polis, jandarma, zabıta, sahil güvenlik, sağlık ve tarım ekiplerinin görev aldığı komisyon üyeleri, özellikle otel, restoran ve eğlence yerlerinin yanında plajlarda, toplu taşıma araçlarında, gezi tekneleri ve yatlarda ve sokakta kontroller yapıyor.
Kuşadası Kaymakamlığından yapılan açıklamada, Kuşadası merkezi ile Davutlar ve Güzelçamlı ile Kuşadası'na bağlı tüm mahallelerde kontrollerin sürdüğü belirtilerek, " Korona virüs salgınına yönelik denetimler bugün de tüm hızıyla sürüyor. Hijyen, maske ve mesafe kurallarına gönüllü riayet teşvik ediliyor" denildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da bu öğretmenlerin hakları ödenmezSamsun'da bu öğretmenlerin hakları ödenmezSamsun OMÜ'de Proje Yönetim Ofisine ödüllü başkanSamsun OMÜ'de Proje Yönetim Ofisine ödüllü başkanSamsun dernek zenginiSamsun dernek zenginiCezaevlerinde teknolojik dönem başlıyor Cezaevlerinde teknolojik dönem başlıyorBUMER birçok üniversitenin analizlerini de yaparak ulusal ve yerel alanda önemliBUMER birçok üniversitenin analizlerini de yaparak ulusal ve yerel alanda önemli

SIRADAKİ HABER