HaberlerKütahya haberEmet pazarında Korona virüs tedbirleri

Emet pazarında Korona virüs tedbirleri - Kütahya haber

Kütahya'nın Emet ilçesinde her hafta kurulan ilçe pazarı, Korona virüs (Covid-19) vakaları dolayısıyla sıkı tedbirler alınarak açılıyor.

Emet pazarında Korona virüs tedbirleri

Emet Belediyesi Zabıta Amirliği ve güvenlik güçleri yanında, Emet Kaymakamlığı tarafından oluşturulan pandemi ekibide gün boyu pazarda denetim gerçekleştirdi. Sigara içmenin yasaklandığı pazarda, girişte vatandaşların ateşlerini ölçme, mesafeli tezgah açımı, maske ve dezenfekte kullanımı, ürünleri seçmeden alma, zabıta ekipleri tarafından fiyat denetimleri ve GBT sorgulamaları gibi çalışmalar ile gün boyu pazar alanı denetim altında tutuldu. Pazar alanında tezgahlarda kalabalık olmaması sağlanırken, vatandaşlara Korona virüs (Covid-19) salgını hakkında bilgiler verildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da korona taraması tamamlandıSamsun'da korona taraması tamamlandı110 yaşında korona virüsü yendi110 yaşında korona virüsü yendiDiyarbakır'da bisiklet kulübü sağlıkçılar için pedal çevirdi Diyarbakır'da bisiklet kulübü sağlıkçılar için pedal çevirdiSağlık çalışanlarının dakikalarca kalp masajı yaptığı şahıs kurtarılamadı Sağlık çalışanlarının dakikalarca kalp masajı yaptığı şahıs kurtarılamadıSağlık Bakanı Koca: "21 can kaybımız var, 435 kişi halen tedavi görüyor" Sağlık Bakanı Koca: "21 can kaybımız var, 435 kişi halen tedavi görüyor"

SIRADAKİ HABER