HaberlerMuğla haberKontrolden çıkan tır refüjde durabildi

Kontrolden çıkan tır refüjde durabildi - Muğla haber

Muğla'nın Milas ilçesinden Bodrum'a doğru seyir halinde olan ve kontrolden çıkan tır karşı şeride geçmeden refüjde durabildi.

Kontrolden çıkan tır refüjde durabildi

Edinilen bilgiye göre, Milas - Bodrum karayolu Ekinambarı Mahalle sınırları içerisinde meydana geldi. Milas'tan Bodrum'a doğru ilerleyen tır, henüz belirlenemeyen bir nedenle kontrolden çıktı. Sürücüsünün fren tutmasına rağmen kaymaya başlayan tır ışıklarda refüje çıkarak durabildi. Yoğun trafik akışının olduğu yolda tırın karşı şeride geçmemesiyle büyük bir faciadan dönüldü. Meydana gelen kaza anında her iki şeritteki sürücüler de son anda araçlarını durdurarak zincirleme bir kazanın meydana gelmesini önledi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun'da 5. kattan atlayarak intihar ettiSamsun'da 5. kattan atlayarak intihar ettiSamsun'da genç kadına 'silahlı tehdit' gözaltısıSamsun'da genç kadına 'silahlı tehdit' gözaltısıSamsun'da silahla birini yaralayıp, taksi gasp ettiSamsun'da silahla birini yaralayıp, taksi gasp ettiSamsun'da zincirleme kaza: 1 yaralıSamsun'da zincirleme kaza: 1 yaralı

SIRADAKİ HABER