Haberlerİstanbul haberGazeteci Dündar Keşaplı'ya 'Yılın En İyi Spor Muhabiri' ödülü

Gazeteci Dündar Keşaplı'ya 'Yılın En İyi Spor Muhabiri' ödülü - İstanbul haber

Yaşamını İtalya'da sürdüren ve başarılı haberlere imza atan deneyimli gazeteci Dündar Keşaplı, 'Yılın En İyi Spor Muhabiri' ödülüne layık görüldü.

Gazeteci Dündar Keşaplı'ya 'Yılın En İyi Spor Muhabiri' ödülü

Ankara'da bu yıl 13. kez düzenlenen 'Yılın Enleri Zirvesi Ödül Töreni' Ankara'nın başkent oluşunun yıldönümü olan 13 Ekim'de gerçekleşti. Gecede, 30 yılı aşkın süredir İtalya'da yaşayan ve yaptığı pek çok haberle ses getiren Dündar Keşaplı, "Yılın En İyi Spor Muhabiri' ödülüne layık görüldü. Covid-19 salgını dolayısıyla ödülünü almak üzere Ankara'ya gidemeyen Keşaplı, törene gönderdiği mesajında, kendisini bu ödüle layık görenlere teşekkür ederek Ankara'nın başkent oluşunun yıldönümünde böyle bir ödülle onurlandırılmış olmaktan gurur duyduğunu belirtti.

İLGİLİ HABERLER

TFF 1. Lig: Bursaspor: 1 - Balıkesirspor: 1 (İlk yarı sonucu) TFF 1. Lig: Bursaspor: 1 - Balıkesirspor: 1 (İlk yarı sonucu)Boluspor - Tuzlaspor maçının ardından Boluspor - Tuzlaspor maçının ardındanTFF 1. Lig: Adanaspor: 5 - Altınordu: 2 TFF 1. Lig: Adanaspor: 5 - Altınordu: 2Türk Telekom, Süper Lig'de 4'te 3 yaptı Türk Telekom, Süper Lig'de 4'te 3 yaptıElazığ İl Özel İdare, Aziz Akkaya ile anlaştı Elazığ İl Özel İdare, Aziz Akkaya ile anlaştı

SIRADAKİ HABER