HaberlerDüzce haberMilli Eğitim Müdürü okulları ziyaret etti

Milli Eğitim Müdürü okulları ziyaret etti - Düzce haber

DÜZCE (İHA) – Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, köylerdebirleştirilmiş sınıf uygulaması yapan okulları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Milli Eğitim Müdürü okulları ziyaret etti

Yüz yüze eğitim sürecinin başlamasının ardından Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit okul ziyaretlerini sürdürüyor. Yiğit son olarak birleştirilmiş sınıf uygulaması yapan okullarda incelemelerde bulundu. Müdür Yiğit ilk olarak Esentepe İlkokulu'nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Okul yönetiminden bilgiler alan Yiğit daha sonra birleştirilmiş sınıf uygulaması yapan Çalıcuma İlkokulu ile Büyükaçma İlkokulları'nı ziyaret ederek miniklerle bir araya geldi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun'da 5. kattan atlayarak intihar ettiSamsun'da 5. kattan atlayarak intihar etti'Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek''Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek'Samsun'da genç kadına 'silahlı tehdit' gözaltısıSamsun'da genç kadına 'silahlı tehdit' gözaltısıSamsun'da silahla birini yaralayıp, taksi gasp ettiSamsun'da silahla birini yaralayıp, taksi gasp etti

SIRADAKİ HABER