HaberlerKayseri haberProjektörle tavşan avlayan 3 kişi şafak operasyonu ile suçüstü yakalandı

Projektörle tavşan avlayan 3 kişi şafak operasyonu ile suçüstü yakalandı - Kayseri haber

Kayseri Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ve Tomarza İlçe Jandarma Komutanlığı işbirliği ile düzenlenen gece operasyonunda, kaçak olarak avlanan 3 kişi suçüstü yakalandı.

Projektörle tavşan avlayan 3 kişi şafak operasyonu ile suçüstü yakalandı

Gece boyunca yapılan denetimler esnasında Kayseri'nin Tomarza ilçesi, Kevenağıl Mahallesi'nde kaçak avlanan 3 şahıs, yanlarında bulunan ölü bir adet tavşan ve av esnasında kullanılan 1 adet projektörle yakalandı. Yakalanan şahısların yanında bulunan projektöre el konulurken, ölü olarak ele geçirilen tavşan yapılan kontrollerinin ardından imha edildi. Suçüstü yakalanan 3 kişi hakkında Kayseri Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğünce tazminat ve idari yaptırım kararı düzenlendi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da 16 yaşındaki oğlu babasını bıçakladıSamsun'da 16 yaşındaki oğlu babasını bıçakladıSamsun Kuş Cenneti'nde endişelendiren yangınSamsun Kuş Cenneti'nde endişelendiren yangınSamsun'da babasını bıçaklayan genç adliyedeSamsun'da babasını bıçaklayan genç adliyedeSamsun'da 7 yaşındaki çocuk kazara kadını vurduSamsun'da 7 yaşındaki çocuk kazara kadını vurdu

SIRADAKİ HABER