HaberlerUV Baskılar Nedir ve Avantajları Nelerdir?

UV Baskılar Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Bilgisayar ile yapılan tasarım çalışmalarının hızlı ve seri bir şekilde baskı sürecine geçmesinde en büyük etken, dijital baskılardır.

UV Baskılar Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Bilgisayar ile yapılan tasarım çalışmalarının hızlı ve seri bir şekilde baskı sürecine geçmesinde en büyük etken, dijital baskılardır. Günümüz şartlarında gelişen bilgi ve teknolojiyle beraber matbaa alanlarında da birbirinden farklı yenilikler ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri de dijital baskı çalışmaları olup kağıt, kumaş, araba baskısı başta olmak üzere birbirinden farklı alanlarda dijital baskı türleri kullanılmaktadır.

Geçmişten günümüze gelen reklam modelleri, markaların tüketicilere ulaşabileceği en etkili yollardan biridir. Hal böyle olunca da dijital baskıya günümüz şartlarında çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Dijital ortamlarda hazırlanan görsellerin en iyi bir materyal üzerinde baskısı yapılması da bu sayede günümüz teknolojisi ile birleştirilerek yapılmaktadır. Ofset baskı modellerine göre hızlı ve küçük çaplı çalışmaların tamamında tercih edilir. Bu sayede daha hassas ve renklerin önem kazandığı, yazıların önemli olduğu konularda doğrudan dijital baskı modellerinin önemi yüksektir.

Cam, ahşap gibi eşyalara özel olarak baskı yapılacaksa eğer günümüzde kullanılan baskı modeli ise UV baskı olmaktadır. Dijital baskı gibi önemsenen ve teknikleriyle beraber faydalanılan bu baskı türünde de cam ve ahşaplar dışında PVC kaplama ve baskılarda, kumaş, ahşap, deri kumaşlar ya da benzer birçok düz yüzeylere baskı uygulama tekniklerinde direkt olarak baskı yapılır. Fotoğraflarınızın yüksek kalitesinde baskı yapılması için Ultraviole baskı olarak açıklanan UV baskı kullanılır.

  UV Baskı Avantajları Nelerdir?

Güneş ışınlarına karşı daha dayanıklı olarak baskı türü anlamında birçok eşyaya baskı yapılmak istendiğinde değerlendirilen bu tür baskılarda, boya baskısı sonrasında ortalama birkaç saniyede kuruma süresi bulunur. Bu da güneşin baskıya zarar vermesini, ortamın baskıya zarar vermesini tamamen yok eder.

Dijital baskılar ile özel çalışmaları kaliteli şekilde yapabilir ve UV baskı modelleriyle beraber sınırsız modellerde seçeceğiniz görseller ile baskı yaptırabilirsiniz. Bunların dahilinde de her zaman değerlendireceğiniz şekilde Boran Reklam ile beraber istediğiniz reklam modellerinde her zaman tercih edebilir, her zaman etkili sonuçlarla yetkin sonuçlara ulaşabilirsiniz. Reklam alanlarında araba kaplama, herhangi bir ürün kaplama noktasında her zaman ihtiyaçlarınıza çözüm bulma konusunda faydalanacağınız UV baskılarla beraber kaliteli sonuçları elde eder, ürün ve eşyalara baskılarla marka reklamlarınızı da en doğru niteliklerde sağlayabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER

Samsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun'da 30 yaşındaki genç tabancayla kendini vurduSamsun'da 30 yaşındaki genç tabancayla kendini vurduDün evlendi bugün intihar ettiDün evlendi bugün intihar ettiÜnye'de kamyonet kaldırımdaki yayaya çarptı: 1 ölüÜnye'de kamyonet kaldırımdaki yayaya çarptı: 1 ölü18 Ekim Pazar Samsun hava durumu18 Ekim Pazar Samsun hava durumu

SIRADAKİ HABER