HaberlerDüğün Sezonunda Giyim Alışverişi

Düğün Sezonunda Giyim Alışverişi

Yaz aylarının gelmesiyle düğün sezonu açılıyor ve sonbaharda hareketleniyor. Özellikle Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında yoğunlaşan düğünlerde ne giyileceği ise tam bir dert haline geliyor.

Düğün Sezonunda Giyim Alışverişi

Mağaza mağaza gezmek hem zaman alırken hem de inanılmaz bir yorgunluğu beraberinde getirmekte. Ancak bu dönemlerde markalar kampanyalar düzenleyerek internet sitelerinden alışverişi kolaylaştırıyor. Bu yüzden düğünde giyeceğiniz ürünleri birkaç gün öncesinden satın alıp evinizde deneme imkanı yakalayabiliyorsunuz. Peki ne almalısınız?

 Kır düğününde ne giyilir?

Açık renk elbiselerin veya abiyelerin tercih edildiği kır düğününde rahat olmak çok önemli. Alacağınız elbisenin boyuna da dikkat etmek gerek. Zeminde rahat edebileceğiniz bir kumaş ve elbise türü hayat kurtarır. Ayrıca topuklu ayakkabı giyerken de dikkat etmekte fayda var. Klasik stilettolar yerine daha yere basarken rahat ettirecek topuklularla yola çıkmak sizi kurtarabilir. Güzel görünmek için rengarenk elbiseleri indirimli fiyatlarla Boyner'den alabilirsiniz. Eylül ve Ekim aylarında Boyner indirim kodu dağıtarak birçok fırsat sunuyor.

 Nişan'da ne giyilir?

Genellikle evde yapılan nişanlar için stiletto doğru bir tercih olabilir. Elbise olarak ise genellikle nişanlanan kişiler kırmızı tercih ettiği için siz siyah veya koyu bir renk tercih edebilirsiniz. Uzun ve güzel bir kombin sizi evde şık gösterecektir. Nişan için ise Beymen'de bulabileceğiniz birçok güzel abiye var. Beymen'in fırsatlarına ise https://indirimist.com/markalar/beymen-indirim-kodu/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 Kombin Önerileri

Son zamanların öne çıkan tül elbise modelleri düğün için harika bir seçenek olarak öne çıkıyor. Ayrıca V yaka işlemeli elbiseler de moda. Renk olarak ise her zaman tercih edilen siyah ve kırmızıyı seçebilirsiniz.

Düğün kombinlerinde genellikle aynı renk elbise ve ayakkabı güzel durur. O yüzden farklı renk kombinleri yapmanızı pek önermeyiz. Kırmızı elbiseyle kırmızı güzel bir açık topuklu ayakkabı sizi oldukça şık gösterir. Makyajınızı da buna göre hafif bir şekilde uygularsanız harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir elbiseyi farklı birkaç etkinlikte giyebilirsiniz. Bunu düşünerek şık bir elbise satın almakta fayda var.

Genellikle tercih edilen markaların yanı sıra az bilinen markalara da şans verin. Hiç beklemediğiniz güzellikte elbiselerle karşılaşabilirsiniz. Düğün eğer gece saatlerinde yapılıyorsa kombininizi daha açık renkleri seçerek yapın. Bu yüzden çeşitli markaları tek tek web sitelerinden görüntülemek size fikir verecektir.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da 16 yaşındaki oğlu babasını bıçakladıSamsun'da 16 yaşındaki oğlu babasını bıçakladıKız kavgası cinayetle bittiKız kavgası cinayetle bittiSamsun'da eski kız arkadaşını bıçakladıSamsun'da eski kız arkadaşını bıçakladıSamsun'da babasını bıçaklayan genç adliyedeSamsun'da babasını bıçaklayan genç adliyede

SIRADAKİ HABER