HaberlerSamsun haber'Samsun'da Vatandaşımızın ayağına giderek sorunları çözüyoruz'

'Samsun'da Vatandaşımızın ayağına giderek sorunları çözüyoruz' - Samsun haber

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'Belediye Mahallemizde' hizmet çadırı ile vatandaşın ayağına giderek problemlere çözüm ürettiklerini söyledi.

'Samsun'da Vatandaşımızın ayağına giderek sorunları çözüyoruz'


"Belediye Mahallemizde" hizmet çadırının bu seferki durağı Derecik Mahallesi oldu. Vatandaşın sorunlarını dinleyen ekipler talepleri ilgili birimlere ileterek çözülmesini sağladı.
Konuyla ilgili açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Hizmet çadırını kurduğumuz mahallelerde vatandaşımızın ayağına gidiyoruz. Birim müdürlerimizle birlikte sıkıntıları yerinde görerek acil çözüm üretiyoruz. Mahalle sakinlerimizden de olumlu dönüşler aldığımız bu uygulamayı dönüşümlü olarak devam ettiriyoruz" dedi.

 

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da sokakların boş kalmasını fırsat bildilerSamsun'da sokakların boş kalmasını fırsat bildilerDemirtaş: Samsun'da durum ürkütücü bir boyuttaDemirtaş: Samsun'da durum ürkütücü bir boyuttaSamsun'da kuralları hiçe sayanlar zabıtadan kaçamadıSamsun'da kuralları hiçe sayanlar zabıtadan kaçamadıAtakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: 530 hande 1529 kişiye yemek ulaştırdıkAtakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: 530 hande 1529 kişiye yemek ulaştırdıkCanik'ten engellilere 50 akülü araç hem de törensizCanik'ten engellilere 50 akülü araç hem de törensiz

SIRADAKİ HABER