HaberlerSamsunspor haberSamsunspor 5 eksikle

Samsunspor 5 eksikle - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor, bu akşam karşılaşacağı Ankara Keçiörengücü maçında 5 futbolcusundan yararlanamayacak

Samsunspor 5 eksikle

Yılport Samsunspor, bugün saat 19.00'da 19 Mayıs Stadında Ankara Keçiörengücüspor'u konuk edecek. Samsunspor, bir çok futbolcusu korona karantinasında kaldığı için yeterli hazırlığı yapamamasının yanı sıra 5 futbolcusundan hem korona hem de sakatlık nedeniyle yararlanamayacak. Yılport Samsunspor'da Gökhan Alsan, Plumain ve Veli Çetin'in karantina süreleri bitti. Yüzde 100 hazır olmasalar bile Sağlam'ın bu maçta bu 3 futbolcudan da yararlanması bekleniyor.
Kırmızı Beyazlılarda koronavirüs karantinasında bulunan Yalçın Kılınç ve Buğra Çağıran ile sakatlıktan kurtulamayan Tomane, Boli ve Muhsin kadroda yer almayacak.

İLGİLİ HABERLER

Yılport Samsunspor - Tuzlaspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?Yılport Samsunspor - Tuzlaspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?Samsunspor'da sakatlar artıyorSamsunspor'da sakatlar artıyorSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorSamsunspor - Tuzlaspor ilk onbirler belli olduSamsunspor - Tuzlaspor ilk onbirler belli olduSeri nihayet bozuldu- Samsunspor: 2 - Tuzlaspor: 0Seri nihayet bozuldu- Samsunspor: 2 - Tuzlaspor: 0

SIRADAKİ HABER