HaberlerSamsun haberSamsun CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Demir gözyaşlarıyla uğurlandı

Samsun CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Demir gözyaşlarıyla uğurlandı - Samsun haber

Kan kanseri nedeniyle hayatını kaybeden CHP Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir, kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Samsun CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Demir gözyaşlarıyla uğurlandı

CHP Samsun İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten 24 yaşındaki Furkan Demir, uzun süredir Ankara'da özel bir hastanede kan kanserine karşı verdiği mücadeleyi önceki gün kaybetti. Demir'in yakalandığı lösemiye yenik düşmesi CHP'lilerde büyük üzüntü yarattı. Furkan Demir, bugün Büyük Cami'de kılınan cenaze namazı sonrasında gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazına Furkan Demir'in ailesi, siyaset arkadaşları, CHP il ve ilçe yöneticileri, CHPli vekiller ve belediye başkanları katıldı.

 

 

İLGİLİ HABERLER

Milletvekili Aydemir'den Erzurum için 6 talep Milletvekili Aydemir'den Erzurum için 6 talepJoe Biden kabinesini açıkladı Joe Biden kabinesini açıkladıMacron, normale dönüşün üç aşamalı takvimini açıkladı Macron, normale dönüşün üç aşamalı takvimini açıkladıBaşkan Ege; Kadına karşı her türlü ayrımcı ve şiddeti kınıyoruz Başkan Ege; Kadına karşı her türlü ayrımcı ve şiddeti kınıyoruzBakan Kurum, tamamlanan deprem konutlarını inceledi Bakan Kurum, tamamlanan deprem konutlarını inceledi

SIRADAKİ HABER