HaberlerEdirne haberİntihar girişiminde bulundu, hastanede aranması olduğu tespit edildi

İntihar girişiminde bulundu, hastanede aranması olduğu tespit edildi - Edirne haber

Edirne'nin Keşan ilçesinde intihara teşebbüs eden bir kadın, pişman olup hastaneye kaldırıldı. Bu sırada 3 faklı suçtan arama kaydı olduğu tespit edilen şahıs, tedavisinin ardından cezaevine gönderildi.

İntihar girişiminde bulundu, hastanede aranması olduğu tespit edildi

Edinilen bilgiye göre, intihar etmek için evinde tarım ilacı içen 43 yaşındaki N.İ., pişman olup durumunu 112 Acil Sağlık ekiplerini arayarak haber verdi. Olayın sonrasında ambulansla Keşan Devlet Hastanesi'ne getirilen N.İ., burada tedavi altına alındı.
Tedavisi tamamlanmasının ardından, konuyla ilgili olarak ise şahıs hakkında 'İntihara Teşebbüs' suçundan soruşturma başlatıldı.
UYAP sorgusunda ise polis şahsın daha önceden çeşitli suçlardan arandığını tespit etti.
"Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme", "Mala Zarar Verme" ve "Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık" olarak 3 farklı arama kaydından olduğu tespit edilen N.İ., işlemlerinin ardından Edirne Kapalı Cezaevi'ne sevk edildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da yağmur ve kar bekleniyor Samsun'da yağmur ve kar bekleniyorSamsun'da 73 yaşındaki kadın iple tavana asılı bulunduSamsun'da 73 yaşındaki kadın iple tavana asılı bulunduSamsun'da polisi alarma geçirdiSamsun'da polisi alarma geçirdiSamsun'da zincirleme kazaSamsun'da zincirleme kazaSamsun'da alkollü sürücü polis aracına çarptıSamsun'da alkollü sürücü polis aracına çarptı

SIRADAKİ HABER