HaberlerŞırnak haberŞırnak'ta kaçakçılara darbe: 41 gözaltı

Şırnak'ta kaçakçılara darbe: 41 gözaltı - Şırnak haber

Şırnak'ta güvenlik güçleri tarafından son bir haftada gerçekleştirilen uyuşturucu ile mücadele ve kaçakçılık operasyonlarında uyuşturucu madde ve gümrük kaçağı malzeme ele geçirildi. Operasyonlarda 41 şüpheli gözaltına alındı.

Şırnak'ta kaçakçılara darbe: 41 gözaltı

Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından Şırnak ve ilçelerinde 26 Ekim - 01 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenen kaçakçılık ve terörle mücadele operasyonlarında uyuşturucu madde ile gümrük kaçağı malzeme ele geçirildi. Operasyonlarda 41 şüpheli gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre, terörün finans kaynaklarından olan kaçakçılıkla mücadele kapsamında, Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı'nca 26 Ekim - 01 Kasım 2020 tarihleri arasında Şırnak il merkezi ve ilçelerinde operasyon başlatıldı. Operasyonlar kapsamında, 11,36 gram esrar, 0,72 gram eroin, 18,19 gram metamfetamin maddesi, 2 adet uyuşturucu kullanmaya yarayan aparat, 351 adet cep telefonu, 280 paket kaçak sigara, 40 adet cep telefonu aksesuarı, 58 çift ayakkabı ve 1 adet sahte ehliyet ele geçirildi. Yapılan operasyonlar kapsamında toplam 41 şüpheli hakkında gerekli yasal işlem yapıldı. 9 şüphelinin gözaltı işlemleri devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da yağmur ve kar bekleniyor Samsun'da yağmur ve kar bekleniyorSamsun'da asılı halde bulunduSamsun'da asılı halde bulunduSamsun'da 73 yaşındaki kadın iple tavana asılı bulunduSamsun'da 73 yaşındaki kadın iple tavana asılı bulunduSamsun'da 'Temaslı' paniğiSamsun'da 'Temaslı' paniğiSamsun'daki Hastane Pazartesi Günü AçılıyorSamsun'daki Hastane Pazartesi Günü Açılıyor

SIRADAKİ HABER