HaberlerBakü haberAzerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu kabul etti

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu kabul etti - Bakü haber

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, temaslarda bulunmak üzere geldiği Bakü'de Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından kabul edildi.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu kabul etti

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Bakü'de, Türk Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu kabul etti. Hisarcıklıoğlu görüşmeye ilişkin, "Azerbaycan ziyaretimizde Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev, Türk Ticaret ve Sanayi Odası heyetimizi kabul etti. Dayanışma ve destek mesajlarımızı aktardık" değerlendirmesinde bulundu.
Görüşmede, Azerbaycan Ekonomi Bakanı Mikayil Jabbarov, Türk Keneşi Genel Sekreteri, Büyükelçi Bagdat Amreyev, Kırgızistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Marat Şarşekeyev ile Özbekistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adham İkramov da yer aldı.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Kurum, Samsun'da 'Saathane Projesi'ni incelediBakan Kurum, Samsun'da 'Saathane Projesi'ni incelediOral: Altınova emin adımlarla ilerliyor Oral: Altınova emin adımlarla ilerliyorİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birFransa'daki protestolar devam ediyor Fransa'daki protestolar devam ediyorİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir

SIRADAKİ HABER