HaberlerSamsun haberİlkadım'da çöp çıkarma saatleri belirlendi

İlkadım'da çöp çıkarma saatleri belirlendi - Samsun haber

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçede çöp çıkarma saatlerini yeniden belirleyerek, vatandaşları çöp toplama saatlerine uymaları konusunda uyardı.

İlkadım'da çöp çıkarma saatleri belirlendi

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşlardan çöplerini çöp toplama saatinden kısa bir süre önce önceden belirtilen yerlere bırakmaları ve gelişi güzel cadde ve sokaklara atmamaları konusunda da hazırladığı görsel afişlerle duyarlılığa davet etti. Kent merkezindeki tüm mahallere çöp toplama ve çıkarma saatleri hakkında uyarılar ile ilgili olarak hazırladığı afişleri cadde ve sokaklara asarak vatandaşların dikkatine sunan Temizlik İşleri Müdürlüğü hazırladığı afiş ve broşürlerde; Temiz Çevrem kampanyası başlattığı hatırlatılarak, İlçede çöplerin sabah 06.30-08.30 ile akşam 19.30-21.30 saatleri arasında bırakıldıkları noktalardan alınacağı bildirildi. Çöp atma saatlerine uymayanlara gelişi güzel zamansı çöp atanların çevre zabıta tarafında takibi alınarak cezai işlem uygulanacağı da belirtilen yetkililer, çevreyi temiz tutma mesajı da veriyor.

 DESTEK BEKLİYORUZ
Hızla büyüyen ve gelişen şehrimize güzellikler katmak ve hizmetteki kaliteyi daha da verimli hale getirmek amacıyla çöp toplama saatlerine herkesi uymaya davet eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Bu uygulamada amacımız halkımıza daha güzel ve verimli bir şekilde hizmet etmektir. Bu konuda çok değerli hemşerilerimizden de destek bekliyoruz. Halkımızdan belirtilen saatlere riayet etmelerini rica ediyorum. Cadde ve sokaklara da toplama işlemi yapıldıktan sonra kesinlikle çöp çıkarmamalarını özellikle istirham ediyoruz. Temiz bir İlkadım'ı birlikte oluşturmak için halkımızla birlikte el ve gönül birliğiyle çalışmalıyız" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Başkan Cemil Deveci: 'Samsun'da deprem riski 1 derece yükseldiBaşkan Cemil Deveci: 'Samsun'da deprem riski 1 derece yükseldiİlkadım Belediye Meclisi'nde 2021 yılı tarifeleri görüşüldüİlkadım Belediye Meclisi'nde 2021 yılı tarifeleri görüşüldüBaşkan Demir binicilik tesislerini yeniliyorBaşkan Demir binicilik tesislerini yeniliyorSamsun'da kuralları hiçe sayanlar zabıtadan kaçamadıSamsun'da kuralları hiçe sayanlar zabıtadan kaçamadıTekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar: Sosyal belediyecilikte örneğizTekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar: Sosyal belediyecilikte örneğiz

SIRADAKİ HABER