HaberlerBursa haberGürsu'da tarıma giden yollar iyileştiriliyor

Gürsu'da tarıma giden yollar iyileştiriliyor - Bursa haber

Tarımsal üretimin yaygın olarak yapıldığı Gürsu'da, tarım alanlarına ulaşımın sağlandığı yollar iyileştiriliyor.

Gürsu'da tarıma giden yollar iyileştiriliyor

Kentleşme kimliğine her geçen gün yenilikler eklenen Gürsu'nun verimli tarım arazilerine giden yollar iyileştirilerek, tarımsal üretim destekleniyor. Ağaköy Kazıklı hattında bulunan tarla yolları, Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle iyileştiriliyor.
Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Çağdaş kent kimliğiyle hızla gelişmekte olan Gürsumuz'un tarımsal üretimini desteklemek amacıyla tarla yollarımızı da iyileştiriyoruz. Yapılan çalışmayla, çiftçilerimizin gerek üretim gerek sonrasındaki satış aşamalarındaki ulaşım ihtiyaçlarını daha konforlu şekilde gerçekleştirmeleri sağlanmış olacak. Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nce ilçe merkezinde yoğun olarak gerçekleştirilen üst yapının yenilenmesi çalışmalarının yanında, ilçenin her noktasında kent kimliği oluşturma yönünde çalışmalar devam etmektedir." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 30 Kasım Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 30 Kasım Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Kasım Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Kasım Cumartesi il il güncel fındık fiyatları"Yeditepe Huzur" uygulamasında 189 bin 369 TL para cezası kesildi "Yeditepe Huzur" uygulamasında 189 bin 369 TL para cezası kesildiVergili cinayetinde bir kişi tutuklandı Vergili cinayetinde bir kişi tutuklandı"Yeditepe Huzur" uygulamasında 189 bin 369 TL para cezası kesildi "Yeditepe Huzur" uygulamasında 189 bin 369 TL para cezası kesildi

SIRADAKİ HABER