HaberlerKayseri haberJandarmadan uyuşturucu operasyonu

Jandarmadan uyuşturucu operasyonu - Kayseri haber

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinec yapılan çalışmalarda çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirilirken 3 kişi gözaltına alındı.

Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Edinilen bilgiye göre İlimiz Jandarma Komutanlığınca yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında; Kocasinan ilçesinde bir ev ile araçta yapılan arama sonucunda 204 adet sentetik uyuşturucu hap, 1 gram metamfetamin ve 2 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. Olayla ilgili A.C., B.A. ve H.E. yakalanarak gözaltına alındı.
Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgenin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarak yürütülmekte olan faaliyetlerin, yine halkın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edeceği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da evinin önünde ölü bulunduSamsun'da evinin önünde ölü bulundu3 çocuk annesi kadının sır ölümü3 çocuk annesi kadının sır ölümüSamsun'da cinayete 9 gözaltıSamsun'da cinayete 9 gözaltıSamsun'da 'artık yeter' dedirttiler... Korona temaslı tramvaya biniyorduSamsun'da 'artık yeter' dedirttiler... Korona temaslı tramvaya biniyorduSamsun'da muhtarın aracıyla çarptığı yaya kurtarılamadıSamsun'da muhtarın aracıyla çarptığı yaya kurtarılamadı

SIRADAKİ HABER