HaberlerKayseri haberŞahan'dan Kabakcı'ya ziyaret

Şahan'dan Kabakcı'ya ziyaret - Kayseri haber

Daha önce Kayseri'de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevinde bulunan Yahya Şahan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Şahan'dan Kabakcı'ya ziyaret

Gaziantep, Bolu ve Kayseri'de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevlerinde bulunan, bir çok sportif branş ve tesisleşmede önemli adımlar atan Yahya Şahan İl Müdürü Kabakcı'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Şahan ve Kabakcı İlimizde yapılması planlanan Gençlik ve Spor faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Kabakcı, Ekinci'yi ziyarete tti
Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci'yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Yakup Deliktaş, Ahmet Metin ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tarık Tüfekci'de hazır bulundu.
Ziyarette yapılması planlanan etkinlikler ve projeler hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

İLGİLİ HABERLER

Samsunspor Basketbol'a korona şokuSamsunspor Basketbol'a korona şokuÇarşambaspor, İçel'i tek golle geçti: 1 - 0Çarşambaspor, İçel'i tek golle geçti: 1 - 0Süper Lig: MKE Ankaragücü: 0 - Trabzonspor: 1 (İlk yarı) Süper Lig: MKE Ankaragücü: 0 - Trabzonspor: 1 (İlk yarı)"Burası Burdur Doğada Dur 2" eTwinning Proje Ekibi Doğa Yürüyüşünde "Burası Burdur Doğada Dur 2" eTwinning Proje Ekibi Doğa YürüyüşündeZiraat Türkiye Kupası: Kayserispor: 3 - Hekimoğlu Trabzon: 3 Ziraat Türkiye Kupası: Kayserispor: 3 - Hekimoğlu Trabzon: 3

SIRADAKİ HABER