Haberlerİzmir haberBarış Sitesi'ndeki bir apartmanın dozerle yıkılış anı kamerada

Barış Sitesi'ndeki bir apartmanın dozerle yıkılış anı kamerada - İzmir haber

İzmir'de meydana gelen depremde çöken ve 7 kişinin hayatını kaybettiği Barış Sitesi'ndeki bir apartmanın dozer ile yıkılış anı kameralara yansıdı.

Barış Sitesi'ndeki bir apartmanın dozerle yıkılış anı kamerada

Geçtiğimiz Cuma günü İzmir'in Seferihisar ilçesi merkezli 6.6 büyüklüğündeki deprem en çok Bayraklı ve Bornova ilçelerini etkilemişti. Bayraklı ilçesinde bulunan Barış Sitesi'ndeki 4 bloktan 3'ü yan yatmış, 1'i ise çökmüştü. 7 kişinin hayatını kaybettiği sitede çöken apartman için kontrollü yıkım çalışması başlatıldı. Dozerlerle yıkımı gerçekleştirilen binanın yıkım anı kameralara yansıdı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybettiSamsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybettiSamsun'da hafta sonu yasaklardan kimler muafSamsun'da hafta sonu yasaklardan kimler muafSamsun'da kadın baraj gölüne böyle atladıSamsun'da kadın baraj gölüne böyle atladıSamsun'da kadın baraj gölüne atladıSamsun'da kadın baraj gölüne atladıSamsun'da silahlı saldırganları Yunus polisi kovalamaca sonucu yakalandıSamsun'da silahlı saldırganları Yunus polisi kovalamaca sonucu yakalandı

SIRADAKİ HABER