HaberlerAğrı haberAğrı'da müzik öğretmenleri zümre toplantısı yapıldı

Ağrı'da müzik öğretmenleri zümre toplantısı yapıldı - Ağrı haber

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin'in başkanlığında müzik öğretmenleri zümre istişare toplantısı düzenlendi.

Ağrı'da müzik öğretmenleri zümre toplantısı yapıldı

Ağrı İl Milli Eğitim Müdür Mehmet Faruk Tekin, müdürlük konferans salonunda kente görev yapan müzik öğretmenleri ile bir araya geldi. Müzik öğretmenleri ile istişare eden İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, "Öğrencilerimizi yetiştirme sürecinde müzikle ilgili davranışlar geliştirmek ve kazandırmak, sanatsal bir duyarlılık kazandırmak, kültürümüzü yaşatmak ve genç nesile aktarma da yapılabilecek çalışmaları müzik öğretmenleri ile beraber yapmalıyız. Öğrencilerimiz ile ülkemizde ve dünyada müzikle ilgili meydana gelen gelişmeleri takip ederek öğrencilerimizin yetiştirilmesi konusunda elimizden gelenin fazlasını yapmalıyız. Kültür ve sanat alanında ilimizde yapılabilecek proje ve etkinlik çalışmaları hususunda siz değerli öğretmenlerimizin teşvik edilmesi ve sizlerin görüşleri bizler için önemlidir. Kısa zamanda diğer branş öğretmenleriyle de bir araya geleceğiz "dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Memur-Sen'li kadınlardan şiddet açıklamasıSamsun Memur-Sen'li kadınlardan şiddet açıklamasıCemal Yeşilyurt'un cenazesi Trabzon'a dualarla uğurlandıCemal Yeşilyurt'un cenazesi Trabzon'a dualarla uğurlandıFikir Maratonu'nda 'siber güvenlik' ödülleri verildi Fikir Maratonu'nda 'siber güvenlik' ödülleri verildiBakan Soylu başkanlığında koronavirüs toplantısı Bakan Soylu başkanlığında koronavirüs toplantısıKorona virüs hastalarının umudu Covid-19'a yenik düştü Korona virüs hastalarının umudu Covid-19'a yenik düştü

SIRADAKİ HABER