HaberlerTekirdağ haberÖğrencilere Covid-19 eğitimi

Öğrencilere Covid-19 eğitimi - Tekirdağ haber

Çorlu ilçe genelinde yer alan ve eğitim-öğretime başlayan okulların öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen Covid-19 bilgilendirme seminerleri ve eğitim toplantıları sürüyor.

Öğrencilere Covid-19 eğitimi

Yaşanan yeni tip korona virüs salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çorlu İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen eğitim ve bilgilendirme seminerleri sürüyor.
Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan ve Ergene İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ali Rıza İçel de İMKB Fen Lisesi'nde Okulum Temiz projesi kapsamında Covid-19 ile ilgili olarak düzenlenen Koruyucu ve Önleyici Tedbirler Sağlık Eğitimi'ne katıldı. Düzenlenen eğitim kapsamında Çorlu İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ali Rıza İçel öğrencilerle söyleşide bulunarak kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Kurum: Samsun'un 4 ilçesine 2901 konut inşa ediyoruzBakan Kurum: Samsun'un 4 ilçesine 2901 konut inşa ediyoruzSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'da yazlık evde yangın çıktı, Galip Öztürk'ün yeğeninin kocası öldüSamsun'da yazlık evde yangın çıktı, Galip Öztürk'ün yeğeninin kocası öldüSamsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybettiSamsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybettiSamsun'da Korona SkandalıSamsun'da Korona Skandalı

SIRADAKİ HABER