HaberlerKars haberKars'ta silah ele geçirildi

Kars'ta silah ele geçirildi - Kars haber

Kars'ta jandarma ekiplerince alınan bir ihbar üzerine bir kişinin aracında ve evinde yapılan aramada 2 silah ele geçirildi.

Kars'ta silah ele geçirildi

Kars İl jandarma Komutanlığı'nca alınan bir ihbar üzerine Digor Dağpınar Mevkiinde önceden tespit edilip durdurulan bir araçta arama yapıldı. Yapılan aramada 1adet tabanca ele geçirilirken,. aynı kişinin evinde yapılan aramada ise 1 adet tabanca ve tabancaya ait mühimmat ele geçirilerek muhafaza altına alınırken, şüpheli bir kişi de gözaltına alındı.
Şüphelinin evinde ve aracında yakalan 2 tabanca kriminal inceleme yapılmak üzere Jandarma Kriminal Merkezi'ne gönderildi.
Şüphelinin jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Kurum: Samsun'un 4 ilçesine 2901 konut inşa ediyoruzBakan Kurum: Samsun'un 4 ilçesine 2901 konut inşa ediyoruzSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybettiSamsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybettiSamsun'da yazlık evde yangın çıktı, Galip Öztürk'ün yeğeninin kocası öldüSamsun'da yazlık evde yangın çıktı, Galip Öztürk'ün yeğeninin kocası öldüTaner Taşkın: 'Kaleci Nurullah'ı geçemedik'Taner Taşkın: 'Kaleci Nurullah'ı geçemedik'

SIRADAKİ HABER