HaberlerEdirne haberMinik kalplerden İzmir'e mesaj: 'Yanınızdayız'

Minik kalplerden İzmir'e mesaj: 'Yanınızdayız' - Edirne haber

Edirne Meriç İlkokulu öğrencileri 'Yanınızdayız İzmir' yazarak, 7'den 77'ye Türkiye'nin adeta yek yürek olduğunu bir kez daha gösterdi.

Minik kalplerden İzmir'e mesaj: 'Yanınızdayız'

İzmir'de yaşanan deprem felaketi sonrası tüm Türkiye adeta tek yürek oldu. Edirne Merkez Meriç İlkokulu öğrencileri de 'Yanınızdayız İzmir' mesajı yazarak, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Fotoğraf, sosyal medyada paylaşılmasının ardından çok sayıda beğeni ve takdir yorumları aldı.

Gıda kolisi ve battaniye yardımı toplanıyor
Edirne Valiliği Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), İzmir'de depremzedelere sadece standart gıda kolisi ya da yeni battaniye kabul edileceğini duyurdu. Edirne merkez ve ilçelerinde yardımların Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca toplandığına dikkat çekildi.

İLGİLİ HABERLER

Lüks cipe silahlı saldırı: 2 ölü 1 yaralıLüks cipe silahlı saldırı: 2 ölü 1 yaralıSamsun'da evinin önünde ölü bulunduSamsun'da evinin önünde ölü bulunduSamsun'da muhtarın aracıyla çarptığı yaya kurtarılamadıSamsun'da muhtarın aracıyla çarptığı yaya kurtarılamadıSamsun'da cinayete 9 gözaltıSamsun'da cinayete 9 gözaltıSamsun'da kadını elle tacizden tutuklandıSamsun'da kadını elle tacizden tutuklandı

SIRADAKİ HABER