HaberlerSamsun haberAfganistan'dan ambulans uçakla Samsun'a getirilen Afgan doktor koronayı yendi

Afganistan'dan ambulans uçakla Samsun'a getirilen Afgan doktor koronayı yendi - Samsun haber

Afganistan'dan Türkiye'ye ambulans uçakla getirilen Afgan doktor korona virüsü atlatarak görevine başladı.

Afganistan'dan ambulans uçakla Samsun'a getirilen Afgan doktor koronayı yendi


Yıllık izin için gittiği ülkesi Afganistan'da korona virüse yakalanan Dr. Ahmad Zarif Sedeqi, 15 Ekim'de Sağlık Bakanlığının ambulans uçağı ile Samsun'a getirilmişti. Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Hastanesi'nde tedavi altına alınan doktor korona virüsü atlatarak görevine geri döndü.
Görevine başlayan doktoru ziyaret eden OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, "Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bundan sonra hem kendisi hem çalışma arkadaşlarının daha azimli ve gayretli olacağını ümit ediyorum. Buraya hasta olarak geldiği zaman kendisini misafir eden mesai arkadaşları ve kendisiyle özel olarak ilgilenen başta başhekimimize, başhekim yardımcılarımıza ve hastane personelimize örnek davranışları nedeniyle teşekkür ediyorum' dedi.

İLGİLİ HABERLER

Cemal Yeşilyurt'un cenazesi Trabzon'a dualarla uğurlandıCemal Yeşilyurt'un cenazesi Trabzon'a dualarla uğurlandıSamsun Memur-Sen'li kadınlardan şiddet açıklamasıSamsun Memur-Sen'li kadınlardan şiddet açıklamasıDevlet Sanatçısı Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca'nın evi müzeye oluyor Devlet Sanatçısı Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca'nın evi müzeye oluyorBakan Soylu başkanlığında koronavirüs toplantısı Bakan Soylu başkanlığında koronavirüs toplantısıKırıkkale BA'da 9 futbolcunun korona virüs testi pozitif çıktı Kırıkkale BA'da 9 futbolcunun korona virüs testi pozitif çıktı

SIRADAKİ HABER