HaberlerOrdu haberKomando taburuna spor malzemesi desteği

Komando taburuna spor malzemesi desteği - Ordu haber

Perşembe Komando Tabur Komutanlığı'na, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından spor malzemesi desteği sağlandı.

Komando taburuna spor malzemesi desteği

Komando askerlerinin daha iyi şartlarda spor yapabilmeleri için, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönderilen tatami, futbol, voleybol ve basketbol topları, kum torbası, boks eldiveni, lapa, darbe yastığı, atlama ipi ve tişörtten oluşan spor malzemeleri tabura teslim edildi.
Spor malzemelerini komando askerlerine teslim eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, "Bakanlığımızın desteği ile kahraman Mehmetçiklerimize spor malzemesi desteği sağlandı. Ordumuz ve askerlerimiz bizlerin gözbebeği. Onlar için hizmette bulunmak bizler için onur ve şereftir. Rabbim, kahraman askerlerimizin ayağına taş değdirmesin. İlimizin her alanında spor yapılması için destek olan başta Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Valimiz Sayın Tuncay Sonel'e teşekkür ederim" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da intikam bıçağıSamsun'da intikam bıçağıSamsun'da Korona Yükü Kaldırılamaz Duruma GeldiSamsun'da Korona Yükü Kaldırılamaz Duruma GeldiSamsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybettiSamsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybettiSamsunspor eski yöneticisi Recep Hun vefat ettiSamsunspor eski yöneticisi Recep Hun vefat ettiTekkeköy'den Cemal Yeşilyurt'a vefaTekkeköy'den Cemal Yeşilyurt'a vefa

SIRADAKİ HABER