HaberlerTroy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Troy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Troy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Türkiye'de Adana ve ABD'de Seattle şehirlerinde iki şube olmak üzere, kültürel değişim programlarını bizzat deneyimlemiş bugünkü yöneticileri tarafından 2004 yılında kuruldu.

Troy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Troy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Türkiye'de Adana ve ABD'de Seattle şehirlerinde iki şube olmak üzere, kültürel değişim programlarını bizzat deneyimlemiş bugünkü yöneticileri tarafından 2004 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana alanında deneyimli ekip üyeleriyle Work and Travel, Internshp USA, Yurtdışı Dil Eğitimi alanlarında danışmanlık hizmetleri sundu.

2008 yılından itibaren İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde de varlığını devam ettirerek bugün tüm Türkiye'den binlerce öğrenciye yurtdışı eğitim ve kültürel değişim hizmetleri sağladı.

 

Troy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak misyonumuz, eğitim ve kültürel değişim programları alanlarında adaylara rehber olmak; tüm adayları bir öğretmenin öğrencisini gördüğü gibi görerek kendileri hakkında en doğru olacak seçeneğe özenle yönlendirmektedir. Bu özen ve ardından gelen başarılarımızı, tüm danışmanlarımızın ve yönetici kadromuzun, gerek adayları gerekse firmasını kendi öğrencisi ve firması gibi görmesine borçluyuz.

"Yurtdışı rotanızı kendiniz çizin!" mottosu ile kültürel değişim, eğitim ve kişisel gelişim gibi konularda ülke dışında seçeneklerini değerlendirme amacıyla hizmet verdiğimiz danışanlarımıza alışılmış planlamaları dikte etmek yerine, kendisinin tercihlerine en ileri düzeyde önem vermemiz sebebiyle, sektördeki birçok firmadan ayrılmakta ve bununla da gurur duymaktayız.

Tüm ekibimize, öğrencilerimize, bizi tercih edecek adaylara ve kültürel çeşitlilik amacıyla tüm dünyada emeği geçen emektarlara teşekkür ediyor, TROY İLE YURTDIŞI ROTANIZI KENDİNİZ ÇİZİN diyoruz.

Saygılarımızla,

İLGİLİ HABERLER

Lüks cipe silahlı saldırı: 2 ölü 1 yaralıLüks cipe silahlı saldırı: 2 ölü 1 yaralıSamsun'da evinin önünde ölü bulunduSamsun'da evinin önünde ölü bulunduSamsun'da muhtarın aracıyla çarptığı yaya kurtarılamadıSamsun'da muhtarın aracıyla çarptığı yaya kurtarılamadıCemal Yeşilyurt hayatını kaybettiCemal Yeşilyurt hayatını kaybettiSamsun'da kadını elle tacizden tutuklandıSamsun'da kadını elle tacizden tutuklandı

SIRADAKİ HABER