HaberlerRize haberYakınları korona virüs oldu, cenazeyi Belediye Başkan yardımcısı ve esnaf defnet

Yakınları korona virüs oldu, cenazeyi Belediye Başkan yardımcısı ve esnaf defnet - Rize haber

Rize'de korona virüse yenik düşen 75 yaşındaki Niyazi Morgül'ün yakınları da temaslı ve pozitif olduğu için cenazesini Belediye Başkan yardımcısı ve meclis üyeleri defnetti.

Yakınları korona virüs oldu, cenazeyi Belediye Başkan yardımcısı ve esnaf defnet

Rize'nin Çayeli ilçesine bağlı Büyükköy Beldesi'nde yaşayan Niyazi Morgül (75) yakalandığı Covid-19'a yenik düştü. 3 çocuğu ve kardeşi de pozitif olan Morgül'ün komşuları da temaslı ve pozitif olduğu için cenazesine katılamadı. Cenaze namazı Büyükköy Belediye Başkan Yardımıcısı Hamza Saruhan tarafından kılınan Morgül'ü Meclis Üyesi Zekeriya Dilmaç, Mahalle Muhtarı Lütfü Aslan ve esnaf arkadaşları defnetti. Yakınları ise Morgül'ün cenazesini pencereden izleyebildi.

İLGİLİ HABERLER

En acı Dokunuş! Samsun'da 6. kattan düşen çocuk toprağa verildiEn acı Dokunuş! Samsun'da 6. kattan düşen çocuk toprağa verildiÖSYM sınavları ertelediÖSYM sınavları ertelediSamsun'da baraj ve göllerde doluluk oranı azaldıSamsun'da baraj ve göllerde doluluk oranı azaldıSamsun'da sular çekildi, kayıklar karada kaldıSamsun'da sular çekildi, kayıklar karada kaldıIğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyor Iğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyor

SIRADAKİ HABER