HaberlerŞanlıurfa haberAk Partili Mücahit Yanılmaz Birecik'te

Ak Partili Mücahit Yanılmaz Birecik'te - Şanlıurfa haber

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa İl Koordinatörü Mücahit Yanılmaz, Birecik ilçesinde çeşitli ziyaret ve temaslarda bulundu.

Ak Partili Mücahit Yanılmaz Birecik'te

Şanlıurfa'ya gelerek ilçelerde çeşitli temaslarda bulunan AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Birecik ilçesini de ziyaret etti. Beraberinde AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat ve İl Başkanı Bahattin Yıldız ile ilçeye gelen Yanılmaz, Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam ve AK Parti Birecik ilçe Başkanı Abdülvahap Aktar tarafından karşılandı. Yanılmaz burada AK Partili Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Bingöl ve Gençlik kolları Başkanı Hasan Özateş ile bir toplantı yaptı. Toplantıda yerel yönetimlerin sorunlarını dinleyen Yanılmaz, ilçeleri gezerek yerel yönetici ve teşkilatların sorunlarını rapor ederek genel merkeze sunacaklarını söyledi.

İLGİLİ HABERLER

MHP Kütahya İl Başkanlığı görevine Selçuk Alıç seçildi MHP Kütahya İl Başkanlığı görevine Selçuk Alıç seçildiAK Partili Karaaslan:"Dünya siyasetinde muhalefetler önemli eleştirilerde bulunuAK Partili Karaaslan:"Dünya siyasetinde muhalefetler önemli eleştirilerde bulunuAlmanya Başbakanı Merkel'den Covid-19'u yenmek için küresel eylem çağrısı Almanya Başbakanı Merkel'den Covid-19'u yenmek için küresel eylem çağrısıKKTC Cumhurbaşkanı Tatar, hortumda zarar gören bölgelerde incelemelerde bulundu KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, hortumda zarar gören bölgelerde incelemelerde bulunduİtalya Başbakanı Conte, G20 Liderler Zirvesi'ne video mesaj gönderdi İtalya Başbakanı Conte, G20 Liderler Zirvesi'ne video mesaj gönderdi

SIRADAKİ HABER