HaberlerArdahan haberVali Hüseyin Öner'in esnaf ziyaretleri devam ediyor

Vali Hüseyin Öner'in esnaf ziyaretleri devam ediyor - Ardahan haber

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, esnaf ziyaretlerini kapsamında Nalbur işletmecisi Bülent Aydemir ile Süt ürünleri işletmecisi Veyis Osmanoğlu'nu iş yerlerinde ziyaret etti.

Vali Hüseyin Öner'in esnaf ziyaretleri devam ediyor

Vali Öner, Hal Caddesi bölgesinde ilimizin en eski esnaflarından 3 kuşaktır nalbur işletmesini devam ettiren Bülent Aydemir, Oğlu Turgut Aydemir ve torunu Uğur Aydemir'i iş yerlerinde ziyaret etti. Esnafımız ile bir süre sohbet ederek, nalburculuk işleri hakkında bilgi alan Valimiz, hayırlı işler dileğinde bulundu.
Vali Öner, daha sonra Kongre Caddesi üzerinde süt ve süt ürünleri işletmeciliği yapan Veyis Osmanoğlu'nu iş yerinde ziyaret etti. İşletme sahibinden, il ekonomisi için önemli bir yeri olan süt ve süt ürünlerinin üretimi ve pazarlaması hakkında bilgi alan Vali Öner, esnafımıza hayırlı işler diledi.

İLGİLİ HABERLER

8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecek8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecekKaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyor Kaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyorMacron: "Lübnan'a yapılan yardım çok ama yetersiz" Macron: "Lübnan'a yapılan yardım çok ama yetersiz"NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Çin insan haklarını ihlal ediyor" NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Çin insan haklarını ihlal ediyor"UEFA Şampiyonlar Ligi: Medipol Başakşehir: 0 - RB Leipzig: 0 (Maç devam ediyor) UEFA Şampiyonlar Ligi: Medipol Başakşehir: 0 - RB Leipzig: 0 (Maç devam ediyor)

SIRADAKİ HABER