HaberlerGaziantep haberGKV'li minik ressamlar ödüllendirildi

GKV'li minik ressamlar ödüllendirildi - Gaziantep haber

32.Uluslararası Çocuk Resimleri yarışmasına katılan Özel Gaziantep Kolej Vakfı İlkokulu öğrencileri altın ve gümüş kategorilerinde çeşitli ödüller kazandılar. Düzenlenen törenle başarılı öğrencilerin ödüllerini GKV Özel İlkokulu Müdürü Talya Serenad Onan ve Anaokulu Müdürü Selda Özdemir takdim etti.

GKV'li minik ressamlar ödüllendirildi

Gaziantep Mizyal Galeri Sanat Müzesi tarafından düzenlenen "32.Uluslararası Çocuk Resimleri " yarışmasına katılan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencilerinden İbrahim Yakup Kızılhan, Zeynep Feryal Yıldırım, Kerim Kördeve, Işıl Özsert, Çınar Bozdoğan altın ve gümüş kategorilerinde ödül kazandılar. Ödüllerini GKV Özel İlkokulu Müdürü Talya Serenad Onan ve Anaokulu Müdürü Selda Özdemir'den alan öğrenciler mutluluklarını öğretmenleri ve öğrenci arkadaşları ve aileleriyle paylaştı. Öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda geliştirildiğine dikkat çeken Okul Müdürü Talya Serenad Onan "Gaziantep Mizyal Galeri Sanat Müzesi tarafından düzenlenen "32.Uluslararası Çocuk Resimleri " yarışmasına katılan öğrencilerimiz elde ettikleri başarılarla bizleri gururlandırmıştır. Öğrencilerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz. Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirmek ve onların sanat dünyasında da önemli başarılar elde etmesini sağlamak için kurum olarak gerekli her türlü desteği veriyoruz. Başarıda emeği geçen görsel sanatlar öğretmenlerimiz Emine Korkmaz, Ayşe Şeyma Arslantaş ve Melek Kaman'a teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de hangi alanda olursa olsun vermeye devam edeceğiz" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Cemal Yeşilyurt'un cenazesi Trabzon'a dualarla uğurlandıCemal Yeşilyurt'un cenazesi Trabzon'a dualarla uğurlandıDevlet Sanatçısı Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca'nın evi müzeye oluyor Devlet Sanatçısı Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca'nın evi müzeye oluyorKırıkkale BA'da 9 futbolcunun korona virüs testi pozitif çıktı Kırıkkale BA'da 9 futbolcunun korona virüs testi pozitif çıktıResim yarışmasında Bozüyük birincisi oldu Resim yarışmasında Bozüyük birincisi oldu22 yaşındaki genç hemşir korona virüsten hayatını kaybetti 22 yaşındaki genç hemşir korona virüsten hayatını kaybetti

SIRADAKİ HABER