HaberlerAydın haberDidim Belediyesi personeli sağlık kontrolünden geçti

Didim Belediyesi personeli sağlık kontrolünden geçti - Aydın haber

Ülkemiz ve tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs'e karşı Didim Belediyesi ilçede önlemler almaya devam ediyor.

Didim Belediyesi personeli sağlık kontrolünden geçti

Alınan önlemler kapsamında Belediye Personeli sağlık kontrolünden geçirildi. Didim Belediye bahçesinde kurulan mobil sağlık aracı ile yaklaşık 700'ün üzerinde personel kış mevsimi öncesi sağlık taramasından geçirildi. Didim Belediyesi tarafından iki yılda bir düzenli olarak yapılan tarama kapsamında ortaya çıkan sonuçlar Korona virüs konusunda fikirler verecek ve tansiyon, şeker hastalığı ve kan değeri düşük olan personeller hakkındaki bilgileri ortaya çıkarak.
Didim Belediyesi bahçesine kurulan, mobil sağlık tarama aracında, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Deveci, E. Öznur Gündoğdu, Zeynel Şener sağlık taramasından geçerek Belediye personeline öncü oldu. İlk taramayı gerçekleştiren sırasıyla röntgen çektiren, Ekg ve kan değerlerini ölçtüren Başkan Atabay, "Ülkemiz ve tüm dünyada yaygın olan ve gittikçe canlar almaya devam Korona virüse önlem olması amacıyla, rutin sağlık taraması gerçekleştirdik. Personelimizin sağlığı bizim için çok önemli" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da 'kırmızı' alarmSamsun'da 'kırmızı' alarmSağlık Bakanı Koca: Samsun'da vaka artıyorSağlık Bakanı Koca: Samsun'da vaka artıyorEn Önemli Körlük NedenleriEn Önemli Körlük NedenleriTam Tıkalı Koroner Damarlar, Samsun Medicana'da Ameliyatsız AçılıyorTam Tıkalı Koroner Damarlar, Samsun Medicana'da Ameliyatsız AçılıyorAkciğer Kanserinde Erken Tanı ÖnemliAkciğer Kanserinde Erken Tanı Önemli

SIRADAKİ HABER