HaberlerKütahya haberSürücülere bilgilendirme eğitimi

Sürücülere bilgilendirme eğitimi - Kütahya haber

Kütahya'nın Simav ilçesinde, Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Amirliği personeli tarafından, sürücülere ve yayalarla yönelik bilgilendirme eğitimi verildi.

Sürücülere bilgilendirme eğitimi

Hükümet Konağı Salonu'nda gerçekleştirilen, 88 okul servis aracı sürücüsünün katıldığı bilgilendirme eğitiminin yanı sıra, otogar ile belde minibüs duraklarındaki 28 sürücüye de trafik kurallarıyla güvenli sürüş eğitimleri verildiği bildirildi.
Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Trafik Denetleme Amirliği personelinin, yol uygulamalarında özel araç sürücülerinin de sürekli bilgilendirildiğini belirtti.
Kaymakam Halim, vatandaşların yoğun olarak bulunduğu kamuya açık alanlarda yapılan eğitimlerinde ise 95 yaya ve diğer yol kullanıcılarına yönelik, trafik kuralları ile farkındalık eğitimi verildiğini ifade etti.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da intikam bıçağıSamsun'da intikam bıçağıSamsun'da Korona Yükü Kaldırılamaz Duruma GeldiSamsun'da Korona Yükü Kaldırılamaz Duruma GeldiSamsunspor eski yöneticisi Recep Hun vefat ettiSamsunspor eski yöneticisi Recep Hun vefat ettiSamsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybettiSamsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybettiTekkeköy'den Cemal Yeşilyurt'a vefaTekkeköy'den Cemal Yeşilyurt'a vefa

SIRADAKİ HABER