HaberlerAydın haberSöke Sağlık Hizmetleri MYO'da kalite eğitimi gerçekleştirildi

Söke Sağlık Hizmetleri MYO'da kalite eğitimi gerçekleştirildi - Aydın haber

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Söke Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından akademik ve idari personelde farkındalık sağlanması ve bilgi düzeyinin artırılması amacıyla düzenlenen "Yükseköğretimde Kalite Güvence ve Kalite Süreçleri" eğitimi, online olarak gerçekleştirildi.

Söke Sağlık Hizmetleri MYO'da kalite eğitimi gerçekleştirildi

Eğitimin açılışında Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Emine Gerçek Öter yükseköğretimde kalite kavramı ve kalite süreçlerinin önemini vurgulayarak, eğitimin verimli geçmesini temenni etti. Konuşmasının ardından ADÜ Kalite Komisyonu Kalite Kurulu Üyesi Koçarlı MYO Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Evrim Çevik, yükseköğretimde kalite güvence ve kalite süreçleri konuları hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Program, soru-cevap kısmının ardından sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Bağışıklık Desteği için Vitamin C - D ve Çinkoya DikkatBağışıklık Desteği için Vitamin C - D ve Çinkoya DikkatOrdu'da yoğun bakım alarmıOrdu'da yoğun bakım alarmıSamsun Gazi Devlet Hastanesi'ne korona vakalarına karşı 'ek' binaSamsun Gazi Devlet Hastanesi'ne korona vakalarına karşı 'ek' binaPoliklinikler yoğun bakım ünitesi oluyorPoliklinikler yoğun bakım ünitesi oluyorVali Dağlı'dan koronaya karşı 'tedbir' uyarısıVali Dağlı'dan koronaya karşı 'tedbir' uyarısı

SIRADAKİ HABER