HaberlerÇorum haberOsmancık'ta koronavirüs denetimleri sürüyor

Osmancık'ta koronavirüs denetimleri sürüyor - Çorum haber

Çorum'un Osmancık ilçesinde kontrollü sosyal hayatın devamı için Korona virüs salgınıyla mücadelenin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe denetimleri gerçekleştirdi.

Osmancık'ta koronavirüs denetimleri sürüyor

Osmancık Kaymakamlığı tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından korunma tedbirleri kapsamında çalışmalarını ara vermeden devam ediyor. İlçe Hıfzıssıhha Kurulu İlçede vaka durumu, izolasyon sürecinde olanların takibi ve alınan tedbirler karara bağlarken gün içerisinde ise denetime çıktı.
Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay öncülüğünde gerçekleştirilen denetimde maske ve sosyal mesafe kuralları başta olmak üzere salgının yayılım hızının kesilmesi için alınan tedbirleri yerinde inceledi. Kaymakam Akpay, işletme sahipleri ve vatandaşlardan kontrollü sosyal hayatın devamı için maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına riayet etmeyi sürdürmelerini istedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsunsporlu Kemal Dikmen hayatını kaybettiSamsunsporlu Kemal Dikmen hayatını kaybettiRektör Ünal: OMÜ'yü hak ettiği yere taşıyacağızRektör Ünal: OMÜ'yü hak ettiği yere taşıyacağızBartın Üniversitesi "2020-2021 Akademik Yıl Açılış Töreni" gerçekleştirildi Bartın Üniversitesi "2020-2021 Akademik Yıl Açılış Töreni" gerçekleştirildiSamsun Bafralı kadınlar Karadeniz'de bir ilk başardıSamsun Bafralı kadınlar Karadeniz'de bir ilk başardıRiga FC'de korona virüs vaka sayısı 29'a çıktı! Riga FC'de korona virüs vaka sayısı 29'a çıktı!

SIRADAKİ HABER