HaberlerKütahya haberHisarcık Köylere Hizmet Götürme Birliğinden hastaneye malzeme desteği

Hisarcık Köylere Hizmet Götürme Birliğinden hastaneye malzeme desteği - Kütahya haber

Hisarcık Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliğince İlçe Devlet Hastanesine hasta muayene masası, eskoba (basamak) ve paravan desteğinde bulunulduğu bildirildi.

Hisarcık Köylere Hizmet Götürme Birliğinden hastaneye malzeme desteği

AK Parti İlçe Başkanı Ali Var, Köylere Hizmet Götürme Birliğinin öncülüğünde ilçe ve köylerdeki Mobil Sağlık Hizmet noktalarında kullanılmak üzere 25 adet hasta muayene masası, eskoba (basamak) ve paravanın İlçe Devlet Hastanesine teslim edildiğini söyledi.
Var," Her bir vatandaşımız bizler için çok kıymetlidir. Başta İlçe Kaymakamımız Buğra Karadağ, İl Genel Meclisi Üyeleri Mustafa Şen ve İbrahim Kılıç'a çok teşekkür ediyorum. Köylerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da ikisi birden hizmete girdiSamsun'da ikisi birden hizmete girdiKorona'ya karşı uzmanlar tavsiye etti, Samsun'da da satışı tavan yaptıKorona'ya karşı uzmanlar tavsiye etti, Samsun'da da satışı tavan yaptıAydın sokağa çıkma yasağına uydu, Vali teşekkür etti Aydın sokağa çıkma yasağına uydu, Vali teşekkür ettiKuşadası salgına karşı yeni kurallara uydu Kuşadası salgına karşı yeni kurallara uyduBakan Koca, 7 ilin sağlık müdürü ile video konferansta bir araya geldi Bakan Koca, 7 ilin sağlık müdürü ile video konferansta bir araya geldi

SIRADAKİ HABER