HaberlerKütahya haberTürk Kızılay Hisarcık Temsilciliği öğrencilere maske ve dezenfektan dağıttı

Türk Kızılay Hisarcık Temsilciliği öğrencilere maske ve dezenfektan dağıttı - Kütahya haber

Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde Kızılay Haftası nedeniyle Türk Kızılay Hisarcık Temsilciliği tarafından ilkokul öğrencilerine 100 maske ve 100 dezenfektan dağıtıldı.

Türk Kızılay Hisarcık Temsilciliği öğrencilere maske ve dezenfektan dağıttı

Türk Kızılay Hisarcık Temsilcisi Mustafa Şen, küçük yaşta çocuklara Kızılay sevgisini aşılamak amacıyla 29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası nedeniyle Türk Kızılay Hisarcık Temsilciliği olarak Atatürk İlkokulunda düzenledikleri etkinlikte öğrencilere Kızılay konusunda bilgiler verdiklerini, ayrıca öğrencilere maske ve dezenfektan hediye ettiklerini söyledi.
Şen," Türk Kızılay haftası etkinlikleri kapsamında okullarda çocuklarımıza dezenfektan ve maske dağıtarak pandemi sürecinde el temizliği ve el hijyenine vurgu yapmak istedik. Kızılay tüm birimleri ile ülkemizin pandemi ile mücadelesinde sorumluluk bilinciyle sahada devlet ve milletinin yine yanında olmaya devam etmektedir" dedi.
Okul idarecileri Türk Kızılay'ı çalışanlarına teşekkür ettiler.

İLGİLİ HABERLER

Sağlık Bakanı Koca: Samsun'da vaka artıyorSağlık Bakanı Koca: Samsun'da vaka artıyorOrdu'da yoğun bakım alarmıOrdu'da yoğun bakım alarmıBağışıklık Desteği için Vitamin C - D ve Çinkoya DikkatBağışıklık Desteği için Vitamin C - D ve Çinkoya DikkatTam Tıkalı Koroner Damarlar, Samsun Medicana'da Ameliyatsız AçılıyorTam Tıkalı Koroner Damarlar, Samsun Medicana'da Ameliyatsız Açılıyorİngiltere'de son 24 saatte Covid-19 nedeniyle 521 kişi hayatını kaybetti İngiltere'de son 24 saatte Covid-19 nedeniyle 521 kişi hayatını kaybetti

SIRADAKİ HABER