HaberlerSamsunspor haberSamsunspor, Muğlaspor Hazırlıklarını Tamamladı

Samsunspor, Muğlaspor Hazırlıklarını Tamamladı - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor, Ziraat Türkiye Kupası'nda yarın oynayacağı 3. tur maçının hazırlıklarını tamamladı

Samsunspor, Muğlaspor Hazırlıklarını Tamamladı

Yılport Samsunspor yarın kendi sahasında Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçında karşılaşacağı Muğlaspor maçı hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla tamamladı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan antrenman hareketlilik ve pas çalışması ile ısınma, 4'e 2 yön değiştirmeli oyun ve 8'e 8 yarı sahada oyunun ardından son buldu. Sakatlığı bulunan Boli ve Muhsin salonda çalıştı. Tomane ise fizyoterapistler eşliğinde takımdan ayrı top çalışması yaptı.

Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maçında Yılport Samsunspor yarın (5 Kasım 2020 Perşembe) saat 13.00'te Muğlaspor ile Samsun 19 Mayıs Stadında karşılaşacak. Tek maç üzerinden eleme usülü yapılacak maçı Gürcan Hasova yönetecek. Yardımcılıklarını Yavuz Bahadır Ordu, Caner Kurt yapacak. Maçın 4. hakemi ise Burak Güner olacak. Saat 13.00'te başlayacak olan maçı ASPOR naklen yayınlayacak.

İLGİLİ HABERLER

Samsunspor artık kazanmak zorundaSamsunspor artık kazanmak zorundaSamsunspor'da Tomane dönüyorSamsunspor'da Tomane dönüyorSamsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım hastaneye kaldırıldıSamsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım hastaneye kaldırıldıSamsunsporlu Kemal Dikmen son yolculuğuna uğurlandı Samsunsporlu Kemal Dikmen son yolculuğuna uğurlandı

SIRADAKİ HABER