HaberlerAdıyaman haberSamsat Belediye Başkanı Fırat korona virüse yakalandı

Samsat Belediye Başkanı Fırat korona virüse yakalandı - Adıyaman haber

Adıyaman'ın Samsat İlçe Belediye Başkanı Halil Fırat'ın yapılan korona virüs testi pozitif çıktı.

Samsat Belediye Başkanı Fırat korona virüse yakalandı

Samsat Belediye Başkanı Halil Fırat'ın Samsat Devlet Hastanesinde yapılan korona virüs testinin pozitif çıkması üzerine evinde karantinaya alındığı ve tedavisine başlandığı öğrenildi.
Korona virüsüne yakalandığını sosyal medya hesabından da duyuran Başkan Fırat, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.
Başkan Fırat sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Malumunuz gece gündüz demeden, mesai kavramı gözetmeden sizlere hizmet için çalışmaktayız. Tabi ki bu yoğun temponun bazı riskleri de olmakta. Maalesef korona virüs testim pozitif çıktı. Şu anki durumum gayet iyi. Bir süre dinlenmeye ve daha önemlisi dualarınıza ihtiyacım var" ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Memur-Sen'li kadınlardan şiddet açıklamasıSamsun Memur-Sen'li kadınlardan şiddet açıklamasıFikir Maratonu'nda 'siber güvenlik' ödülleri verildi Fikir Maratonu'nda 'siber güvenlik' ödülleri verildiBakan Soylu başkanlığında koronavirüs toplantısı Bakan Soylu başkanlığında koronavirüs toplantısıKorona virüs hastalarının umudu Covid-19'a yenik düştü Korona virüs hastalarının umudu Covid-19'a yenik düştüİstanbul Valisi Yerlikaya'dan video konferanslı korona virüs toplantısı İstanbul Valisi Yerlikaya'dan video konferanslı korona virüs toplantısı

SIRADAKİ HABER