HaberlerKayseri haberBünyan Belediyesi parkları yenilemeye devam ediyor

Bünyan Belediyesi parkları yenilemeye devam ediyor - Kayseri haber

Bünyan Belediyesi bir yandan yeni spor ve park alanlarının yapımına devam ederken diğer taraftan mevcut parkaların bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Bünyan Belediyesi parkları yenilemeye devam ediyor

Bünyan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, ilçenin çeşitli yerlerindeki park ve yeşil alanlarda sert zemin tamiratı, bank, kamelya, çocuk oyun grupları, spor aletleri, bankları tek tek elden geçirip bakım ve onarımını yapıyor.
Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, "Parklarda sorun olmamasına büyük önem veriyoruz. Bir taraftan yeni park alanları yaparken, diğer yandan Ziya Turgut parkında olduğu gibi mevcut parklarda yeni eklentiler ile parkların çok daha kullanışlı hale gelmesine gayret ediyoruz" dedi.
Başkan Altun, park ve yeşil alanlardaki müştemilatları, oyun gruplarını ve spor aletlerinin daha dikkatli kullanılmasını da istedi.

İLGİLİ HABERLER

Milletvekili Aydemir'den Erzurum için 6 talep Milletvekili Aydemir'den Erzurum için 6 talepJoe Biden kabinesini açıkladı Joe Biden kabinesini açıkladıBaşkan Ege; Kadına karşı her türlü ayrımcı ve şiddeti kınıyoruz Başkan Ege; Kadına karşı her türlü ayrımcı ve şiddeti kınıyoruzMacron, normale dönüşün üç aşamalı takvimini açıkladı Macron, normale dönüşün üç aşamalı takvimini açıkladıBakan Kurum, tamamlanan deprem konutlarını inceledi Bakan Kurum, tamamlanan deprem konutlarını inceledi

SIRADAKİ HABER