HaberlerKütahya haberDumlupınar'da dezenfekte çalışmaları

Dumlupınar'da dezenfekte çalışmaları - Kütahya haber

Kütahya'nın Dumlupınar ilçesinde Korana virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında dezenfekte işlemlerinin aralıksız devam ettiği bildirildi.

Dumlupınar'da dezenfekte çalışmaları

Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç, yaptığı açıklamada, Kütahya ve ilçelerinde son dönemde artış gösteren daha Korona virüs tedbirlerini elden bırakmıyoruz. Esnaf ve kamu kurumlarını dezenfekte ediyoruz. Ardından ilçemizin tüm sokaklarını temizleyip dezenfekte ediyoruz. Salgın tamamen yok olana kadar bu çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Vatandaşlarımızı salgın konusunda uyarıyoruz. Özellikle bu dönemde misafirlik ve sosyal mesafe konusunda tüm halkımızı dikkatli olmaya davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Korona'ya karşı uzmanlar tavsiye etti, Samsun'da da satışı tavan yaptıKorona'ya karşı uzmanlar tavsiye etti, Samsun'da da satışı tavan yaptıSamsun'da ikisi birden hizmete girdiSamsun'da ikisi birden hizmete girdiAydın sokağa çıkma yasağına uydu, Vali teşekkür etti Aydın sokağa çıkma yasağına uydu, Vali teşekkür ettiKuşadası salgına karşı yeni kurallara uydu Kuşadası salgına karşı yeni kurallara uyduBakan Koca 10 ilin sağlık müdürü ile görüştü Bakan Koca 10 ilin sağlık müdürü ile görüştü

SIRADAKİ HABER