HaberlerKilis haberKilis'te 3 il müdürü koronaya yakalandı

Kilis'te 3 il müdürü koronaya yakalandı - Kilis haber

Kilis'te artan korona virüs vakaları nedeniyle Valilik tarafından tedbirler alınırken, 3 il müdürü korona virüs tedavisi görüyor.

Kilis'te 3 il müdürü koronaya yakalandı

Kilis'te Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Mahmut Kaçarlar, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Erdinç Çamlı ile Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Nuri Kökçüoğlu, korona virüs tedavisi görüyor. Müdür Kaçarlar, Kilis Devlet Hastanesinde, Çamlı ile Kökçüoğlu evde tedavi görüyor.
Daha önce de İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ve İl Sağlık Müdürü Dr. Mahmut Arık korona virüse yakalanmış, tedavilerinin ardından görevlerine dönmüştü.

İLGİLİ HABERLER

Korona'ya karşı uzmanlar tavsiye etti, Samsun'da da satışı tavan yaptıKorona'ya karşı uzmanlar tavsiye etti, Samsun'da da satışı tavan yaptıSamsun'da ikisi birden hizmete girdiSamsun'da ikisi birden hizmete girdiAydın sokağa çıkma yasağına uydu, Vali teşekkür etti Aydın sokağa çıkma yasağına uydu, Vali teşekkür ettiKuşadası salgına karşı yeni kurallara uydu Kuşadası salgına karşı yeni kurallara uyduBakan Koca 10 ilin sağlık müdürü ile görüştü Bakan Koca 10 ilin sağlık müdürü ile görüştü

SIRADAKİ HABER