HaberlerErzincan haberPolislere yangın eğitimi

Polislere yangın eğitimi - Erzincan haber

Erzincan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yangın eğitimlerini sürdürüyor.

Polislere yangın eğitimi

İtfaiye Müdürlüğü Eğitim Amirliği tarafından İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet ekiplerinde görevli polis memurlarına yangın eğitimi verildi.
Erzincan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Eğitim Amirliği yangın bilincini artırmak adına korona virüs tedbirleri kapsamında maske ve mesafe kurallarına uygun bir şekilde eğitimler ve tatbikatlar düzenleyerek faaliyetlerini aralıksız devam ettiriyor.
Bu kapsamda Çevik Kuvvet ekiplerinde görevli polis memurlarına yanma ve yangın bilgisi, söndürme maddeleri ve yöntemleri, yangından korunma tedbirleri ve acil durumlarda hareket tarzları konularında eğitim verildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybettiSamsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybettiTaner Taşkın: 'Kaleci Nurullah'ı geçemedik'Taner Taşkın: 'Kaleci Nurullah'ı geçemedik'Samsun Valiliği'nden okullarla ilgili yeni kararSamsun Valiliği'nden okullarla ilgili yeni kararSamsunspor'da yeni hedef: Galibiyet serisi yakalamakSamsunspor'da yeni hedef: Galibiyet serisi yakalamak

SIRADAKİ HABER