HaberlerBursa haberAlfatlı, yeniden BBP Genel Başkan yardımcısı oldu

Alfatlı, yeniden BBP Genel Başkan yardımcısı oldu - Bursa haber

BBP Büyük kurultayında MKYK'ya seçilen Ekrem Alfatlı, Genel Başkan Mustafa Destici'nin başkanlığında toplanan MKYK'da yeniden genel başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Alfatlı, yeniden BBP Genel Başkan yardımcısı oldu

BBP Genel Başkan Yardımcılığına seçilen Ekrem Alfatlı, "Şehit ebedi siyasi liderimiz merhum Muhsin Başkanımızın ayak izlerine basarak , Milletimizin dertlerini önceleyen bir anlayış ile Milletin muktedir iktidarını gerçekleştirmek için aşkla ve şevkle çalışacağız. Bu kurultayımızda MKYK sayısını 50'den 70'e çıkarttık. Yeni MKYK da tecrübeli arkadaşların yanında birçok önemli ve etkili isim ile MKYK'ya aday oldu ve MKYK'ya girdi. 2023 seçimlerinde inşallah kendi hilalli güllü amblemimiz ile seçimlere katılacağız, güçlü bir şekilde BBP ve Alperenler mecliste olacaktır. Son olarak İzmir'de yaşanan deprem hepimizi derinden üzmüştür. Depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Yakınlarına ve milletimize baş sağlığı diliyorum, yaralılara da acil şifalar diliyorum. Ancak deprem gerçeği ile de artık ciddi olarak yüzleşmemiz gerekiyor. Yetkililerin, herkesin kabul edeceği, insanlarımızı mağdur etmeden, işi ranta da dönüştürmeden acil olarak artık tedbir almaları gerekiyor" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Kurum, Samsun'da 'Saathane Projesi'ni incelediBakan Kurum, Samsun'da 'Saathane Projesi'ni incelediOral: Altınova emin adımlarla ilerliyor Oral: Altınova emin adımlarla ilerliyorFransa'daki protestolar devam ediyor Fransa'daki protestolar devam ediyorTüfenkci deprem bölgesinde Tüfenkci deprem bölgesindeİYİ Parti Muş İl Başkanı Ramazan Aşık hayatını kaybetti İYİ Parti Muş İl Başkanı Ramazan Aşık hayatını kaybetti

SIRADAKİ HABER